Konforlu Taksicilik

Taksiciliğin Tarihi

Atakum’da siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaktayız. Atakum halkına gerekli kaliteli hizmeti sunmak için son model ve klimalı araçlarımız ile Atakent Taxi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Temiz ve bakımlı araçlarımız ile güvenilir ve kibar şoförlerimiz ile Atakent taksi durağı siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınınızda. 24 saat içinde her an kolayca ulaşabilirsiniz. Gideceğiniz adrese güvenilir ve kaliteli bir şekilde güvenilir ve güler yüzlü taksicilerimiz ile elimizden gelen hizmeti sağlayacağımıza şüpheniz olmasın.

Taksicilik anlayışımızın en önemli ilkesi müşterilerimizin memnuniyetidir. Araçlarımız da konfor ve bakımın önemli olması kadar taksi şoförlerimiz de düzgün giyimli ve güler yüzlü bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bir taksiye ihtiyacınız olduğu zaman Atakent taksi durakları siz Atakum halkına hizmet vermekten onur duyar.

Atakent Taxi Güvenilir Taksi Hizmeti İle Yanınızda

Atakum’da bir yerden bir yere kolayca ve güvenilir bir şekilde gitmeniz için Atakent taksi ile bir telefon kadar yakınınızdayız. Her zaman siz değerli müşterilerimize yeni model ve bakımlı araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Mesleğinde başarılı ve güler yüzlü kadromuz ile siz Atakent halkına hizmet vermiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz.


Sizlere kaliteli hizmet anlayışımız ve güvenilir şoförlerimiz ile 24 saat hizmet vermekteyiz.
Taksi hizmetimizde hız limitlerine de oldukça dikkat ediyoruz.
Telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Taksi Atakent tüm ilçelere ulaşım hizmeti vermektedir.
Siz kıymetli müşterilerimize laik oldukları taksi hizmetini sunabilmek için elimizden gelen hizmeti yapmaya çalışıyoruz.

7 Gün 24 Saat Kaliteli Atakent Taksi Hizmeti
Atakum’da faaliyet gösteren taksi durağımız da sizler için lüks ve klimalı araçlarımız ile kaliteli bir taksi hizmeti sunmak için bir telefon kadar yakınızdayız. Başarılı ve güler yüzlü ekibimiz, güvenilir taksi hizmet anlayışımız ile siz Atakent halkına en iyi hizmeti sunabilmek için biz buradayız. Ayrıca Atakent taksi ücretleri ile de siz değerli müşterilerimizi her zaman düşünen bir fiyat politikası vardır. Atakent’in her yerine güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Geniş hacimli bagajlarımız ile bagajlarınızı da kolaylıkla gideceğiniz yere taşımaktayız.

Hemen Ara
WhasApp