• Samsun Atakent Taksi

Hakkımızda

Atakent Taxi

Atakent Taxi, Karadeniz’in incisi Atakum ilçemizin taksi ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak; kentin coğrafi yapısı, ulaşım türlerinin ağırlıkları, nüfus projeksiyonu, taksi kullanım alışkanlıkları vb parametreler değerlendirilerek vatandaşlarımıza kaliteli bir ulaşım hizmeti vermek adına planlama çalışmaları yapıyor. Vatandaşlarımıza yağmurda yolcu almayan, araç içinde sigara içen, agresif araba kullanan, kurallara riayet etmeyen, klima açmayan, para üstü vermeyen, küfürlü konuşan, yakın mesafe yolcu almayan taksi şoförlerinin aksine, modern ve iletişimi kuvvetli şoförlerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sunuyoruz. Atakent Taxi, karayolları trafik yönetmeliği uyarınca tüm kanuni evrak ve sertifikalara sahiptir Atakent Taxi size ve sevdiklerinize en iyi taksi hizmeti verebilmek için kanuni açıdan da bütün ticari taksi gereklerini yerine getirmektedir. Atakent Taxi, Bakanlar Kurulu'na uygun olarak taksilerin fiyatlandırma politikasını uygulamaktadır. Herhangi bir Atakent Taxi aracına bindiğinizde fiyat beklediğinizden daha fazla ise şoförlerimizden ücreti geri talep edebilirsiniz. En yeni araçlar kullanarak müşterilerimize uzun yolculuklarında konforlu yolculuk yapmaların hedefliyor, otogar, havaalanı ve yüksek ağırlıklı yolculuklarınızda diğer taksilere nazaran rahat ulaşım sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet Kriterlerimiz Günlük traşlı, Güler yüzlü taksi şoförleri
Araç dış ve iç temizliği yapılmış konforlu taksiler
Hizmet aldığınız taksiden memnun kalmadığınız durumlarda merkezimize kolay erişim.
Herhangi bir günde arayarak hizmet aldığınız gün ve araç rota bilgisini vererek araç ve kullanıcı tespitini yapabilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti veya şikayetleriniz en kısa sürede dikkate alınır, gerekli işlemler yapılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilir.

Misyonumuz
Samsun’un görünen yüzü ve dünyaya açılan penceresi olan Atakum'un eşsiz mirasına sahip çıkarak, konforlu ulaşımda etkili bir yönetim anlayışı ile ilkeli, kararlı, adaletli, yenilikçi, verimli ve kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz
Ulusal değer üreten, Karadeniz’in İncisi Atakum için kentsel yaşam kalitesini arttırmak, ulaşım alanında, inovatif, sürdürülebilir çözümler ile öncü ve lider bir model oluşturmak.


Hemen Ara
WhasApp